Nowa trasa z Gdańska do Cork w Irlandii

Wycieczki po Irlandii, informacje o dobrych połączeniach z Polską i wszystko z tym związane.
ODPOWIEDZ
artur
Moderator
Moderator
Posty: 717
Rejestracja: 2006-05-19, 23:31
Lokalizacja: Tralee

Nowa trasa z Gdańska do Cork w Irlandii

Post autor: artur » 2006-07-28, 22:19

Przedruk z gazeta.ie:
"Węgierskie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły dzisiaj, że od 15 grudnia 2006 roku rozpocznie loty pomiędzy Gdańskiem a Cork.

Loty na trasie Gdańsk (Rębiechowo) - Cork będą odbywały się początkowo 3 razy w tygodniu.

"Jesteśmy dumni, że możemy ogłosić następne doskonałe i tanie połączenie z Cork do Polski. Gdańsk leży nad jednym z najpiękniejszych wybrzeży Północnej Europy i przyciąga coraz większą liczbę turystów do tej, jeszcze nie do końca odkrytej, perły Centralnej i Wschodniej Europy. Jej piękno i jakość życia sprawią wkrótce, że region ten stanie się jednym z najbardziej pasjonujących miejsc. Jesteśmy zadowoleni z możliwości współpracy z Portem Lotniczym Cork i będziemy kontynuować oferowanie większej liczby połączeń do nowych miejsc, jak zawsze za niską cenę." - powiedziała Natasa Kázmér, rzecznik prasowy Wizz Air.

"Jesteśmy zachwyceni ogłoszeniem Wizz Air i tym, że Gdańsk dołączy do naszej stale rosnącej liczby miast, dostępnych bezpośrednio z Portu Lotniczego Cork. Port Lotniczy Cork szybko staje się bramą do Wschodniej Europy, a w szczególności Polski. Od początku tego roku dodaliśmy 4 nowe polskie miasta, a pierwszy lot Wizz Air do Katowic rozpocznie się 14 lipca, następne charakteryzują się dużą liczbą rezerwacji, dlatego oczekujemy ogromnego ruchu również na trasie do Gdańska. Południowy region będzie aktywnie reklamowany w Polsce, dlatego liczymy na powitanie w Cork wielu podróżnych. Jesteśmy pewni, że mieszkańcy Munster i okolic korzystający z południowo-irlandzkiej bramy powietrznej będą również mogli odkrywać uroki Polski dzięki lotnisku Cork i rozpoczęciu w grudniu lotów do Gdańska." - powiedział Pat Keohane, prezes lotniska w Cork. "

ODPOWIEDZ