Teraz jest 2018-10-21, 09:58
Zmień rozmiar tekstu
PolishPub.pl Polacy w Kerry, Irlandia

Imprezy, sport, rozrywka

koncerty w Waterford 20.10.13 BRAHU, ZARYS ZDARZEŃ

Masz ciekawą informację o dobrej imprezie kulturalnej, koncercie, zawodach sportowych itp.? Daj znać!

koncerty w Waterford 20.10.13 BRAHU, ZARYS ZDARZEŃ

Postprzez majkel87 » 2013-09-25, 13:41

WATERFORD RAP FEST # 4 - WATERFORD


KTO ZAGRA: BRAHU, SHIZ ANTIDOTUM (dawny Zarys Zdarzeń)

KIEDY: 20 PAŹDZIERNIK

GDZIE: KLUB THE REVOLUTION
19 JOHN STREET WATERFORD

O KTÓREJ: OTWARCIE DRZWI 18:00


PUNKTY
SPRZEDAŻY: SKLEP SAMI SWOI WATERFORD
ONLINE http://WWW.BILETY.GAZETA.IE

INFO
REZERWACJE: MICHALMOCH87@GMAIL.COM


LINK DO WYDARZENIA:

https://www.facebook.com/events/5206674 ... 7/?fref=ts

Podczas koncertu ustawione będzie specjalne stoisko na którym będzie można zakupić płyty, ciuchy, akcesoria różnych firm

ORGANIZATORZY SERDECZNIE DZIĘKUJĄ SPONSOROM ORAZ PATRONATOM MEDIALNYM ZA POMOC I WSPARCIE:

SPONSORZY:

Sklep Sami Swoi Waterford - http://www.samiswoi.ie/
Kurier DTD Irlandia - http://www.dtd-kurier.pl/
Solarium Miami - http://www.miami.ie/newross
Studio Tatuażu Dublin - http://www.hydraulixtattoos.com/
Sklep internetowy Wyprodukowano W Polsce - http://www.wwpsklep.pl
Prosto Shop Lublin - http://www.facebook.com/prostoshoplublin
Sklep Mięsny New Ross
Salon Kosmetyczny Waterford - http://www.michalinasbeauty.com/
Salon fryzjerski - https://www.facebook.com/karolina.studi ... ie?fref=ts
Szkoła nurkowania Dublin - http://www.nurkowanie-dublin.com/
Polska piekarnia - https://www.facebook.com/pages/MMM-Fami ... 08?fref=ts


PATRONI MEDIALNI:

Cork Info - http://corkinfo.pl/
Kierunek Irlandia - http://kierunekirlandia.eu/
Mir Magazyn - http://mir.info.pl/
Polski Express - http://polskiexpress.ie/
Portal Irlandia24 - http://www.irlandia24.com/
Polska Gazeta - http://www.polskagazeta.ie/
Kurier Polski - http://www.kurierpolski.ie/
Portal Gigujemy - http://gigujemy.com/
Panorama Irlandia - http://www.panoramairl.com/
Załączniki
1.JPG
PLAKAT KONCERTU
majkel87
Obserwator
Obserwator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2013-09-25, 13:09

Reklama

Powrót do Imprezy, sport, rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron

Szukaj

Menu Użytkownika